Velikost textu:   A    A    A

O klubu

Klub seniorů bude od 1.8.2013 dočasně uzavřen z důvodu probíhající rekonstrukce objektu. Zůstává ranní cvičení v klubu Harfica, každý všední den od 8:00 do 9:00 hodin. Cvičení je zdarma a vítáni jsou zde začátečníci. Dále se koná cvičení pilates v úterý 17:00 – 18:00 hod. na adrese Pešlova 10, Praha 9, Vysočany.
Od podzimu chystáme další zajímavý program a těšíme se na shledanou s vámi.

Dotazy laskavě volejte: Lucie Kostková
Tel. 724 905 785


Činnost klubu
: cvičení kondiční, rekondiční, zdravotní, na židlích, břišní tance, pilates, Tai Chi, rehabilitační cvičení s prvky jógy, relaxace a meditace, kavárnička pro starší a pokročilé včetně čajovny, dílny alias klub šikovných rukou, přednášky, klub historie, cestovatelský klub,  bazar, angličtina, němčina, francouzština, semináře, návštěvy zámků, muzeí, výlety,  tréninky paměti, bridž, pétanque, deskové hry, vycházky, Nordic Walking, divadla, kino, výstavy, koncerty

Chtěli bychom se zapojit do mimořádného projektu Národní kronika. Zaujala nás možnost spolupráce s ohledem na digitální archiv všech událostí, který má celospolečenský význam, a zachování dat dalším generacím.
 
Cílem klubu seniorů je přispět ke zkvalitnění života seniorů a osob se ZTP s ohledem na jejich integraci do společnosti, též podpora klubové činnosti a rozvoje společenského života seniorů, tak i jejich celkového života, zejména jejich aktivizaci. Přispět k jejich pohodě, radosti a spokojenosti; v rámci nejen volnočasových aktivit. 

Informace o počítačovém kurzu pro seniory 

Typ kurzu: Seznamování s prací na počítači
Náplň: Základní dovednosti při práci na počítači, vysvětlení terminologie, Word, MS Office, Internet. Vyhledávání na internetu, založení vlastní e-mailové adresy.
Cílová skupina: Senioři
Přístup do budovy: Bezbariérový
Adresa: Centrum pro seniory Prosek, Harrachovská 2, Praha 9
Datum zahájení: 9.5.2013
Frekvence konání: Jednou týdně, vždy ve čtvrtek
Doba konání: 10 - 11 hod.PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA

Přispějte ZDE

Naši blogeři

    Zatím není založený žádný blog. Můžete blogovat zde.
Linky pomoci
 
112 – TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ
158 – POLICIE
155 – ZÁCHRANNÁ SLUŽBA
150 – HASIČI
 
800 200 00 – LINKA SENIORŮ